GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålning 16118386
nr 1611 8386
Glasmålning
Helena Svärd, Tupp. Signerad, daterad 2008,59x39 cm, yttermått inklusive ram: 66x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:08:42
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr